Wyniki

Klasyfikacja OPEN

Klasyfikacja generalne OPEN:

Kobiety Mężczyźni
1. ŚLĘZAK Sylwia (21) - 00:18:28 1. MALINA Dawid (867) - 00:15:23
2. GOLBA Kasia (177) - 00:18:52 2. WOLNIK Mateusz (595) - 00:16:12
3. PATAS Magdalena (518) - 00:19:01 3. KOŻDOŃ Jarosław (327) - 00:16:19


Klasyfikacja wg wieku: 16-29 lat

Kobiety Mężczyźni
1. MENDECKA Daria (16) - 00:19:42 1. KASPRZAK Radosław (912) - 00:16:28
2. JANKO Anna (861) - 00:20:15 2. ZIĘBA Aleksander (662) - 00:16:33
3. KRZYK Marta (339) - 00:23:21 3. TESLUK Kuba (717) - 00:16:36


Klasyfikacja wg wieku: 30-39 lat

Kobiety Mężczyźni
1. KRZYMIŃSKA Patrycja (308) - 00:21:33 1. SZCZECIŃSKI Maciej (691) - 00:16:20
2. PIECUCH Agnieszka (534) - 00:21:36 2. GRZEGORZYCA Marcin (210) - 00:16:50
3. APLIKOWSKA-BRILLA Monika (846) - 00:21:48 3. KOŹMIŃSKI Józef (325) - 00:17:13


Klasyfikacja wg wieku: 40-49 lat

Kobiety Mężczyźni
1. RENCZ Małgorzata (605) - 00:19:44 1. GRYGLIK Tomek (209) - 00:17:45
2. LACHOWSKA Magdalena (368) - 00:19:53 2. RDUCH Grzegorz (601) - 00:17:51
3. BIENIOSZEK Katarzyna (851) - 00:21:34 3. BRONOWSKI Dariusz (83) - 00:17:53


Klasyfikacja wg wieku: 50-59 lat

Kobiety Mężczyźni
1. KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna (270) - 00:20:26 1. PODESZWA Marek (558) - 00:19:13
2. MACURA Ewa (873) - 00:24:24 2. GÓRNY Mirosław (198) - 00:19:32
3. POGORZELSKA Alina (562) - 00:25:00 3. KARPLEWICZ Andrzej (278) - 00:19:40


Klasyfikacja wg wieku: 60-69 lat

Kobiety 60 lat i starsze Mężczyźni
1. KRÓLIKOWSKA Gabriela (904) - 00:30:16 1. DZIARSKI Wiesław (138) - 00:19:04
2. GĘBSKA Elżbieta (180) - 00:41:46 2. ZALEŃSKI Lesław (823) - 00:20:25
3. 3. ORLICKI Stanisław (920) - 00:20:30


Klasyfikacja wg wieku: 70 lat i starsi

Mężczyźni
1. KAPTUR Wojciech (275) - 00:25:10
2. BIAŁECKI Jan (56) - 00:26:30
3. WYSOTA Klemens (919) - 00:33:53


Klasyfikacja najlepsi żorzanie

Kobiety Mężczyźni
1. JANKO Anna (861) - 00:20:15 1. KOŻDOŃ Jarosław (327) - 00:16:19
2. BIENIOSZEK Katarzyna (851) - 00:21:34 2. TESLUK Kuba (717) - 00:16:36
3. APLIKOWSKA-BRILLA Monika (846) - 00:21:48  3. CZAJKA Krystian (910) - 00:17:17
4. BARTECKA Sabina (848) - 00:22:24  4. GRYGLIK Tomek (209) - 00:17:45
5. WINIARSKA Monika (779) - 00:23:19 5. PORĘBA Grzegorz (569) - 00:17:56 
6. KRZYK Marta (339) - 00:23:21 6. WALCZYŃSKI Mariusz (745) - 00:17:58

Uwaga! Nagrody nie dublują się - zawodnicy nagrodzeni w klasyfikacji generalnej (kat. OPEN) nie będą dekorowani w klasyfikacjach wiekowych.

Pliki do pobrania:

Klasyfikacja OPEN